Official MikroTik Dealer

Levering binnen 1 tot 5 werkdagen

Betaal veilig met iDEAL of PayPal

Beveiligde SSL verbinding

Fiber Patch Kabels



Product vergelijk (0)


Patch kabel MM OM3 LC-LC/APC DUP 50/125 (2m)

Patch kabel MM OM3 LC-LC/APC DUP 50/125 (2m)

This fiber optic patch cable, made with Corning's SMF-28 Ultra Fiber has a APC or "Ultra Physical Contact" polish on the fiber optic connector endface..

€22,99 Excl. BTW: €19,00

Patch kabel MM OM3 LC-SC/APC DUP 50/125 (1m)

Patch kabel MM OM3 LC-SC/APC DUP 50/125 (1m)

Tripp Lite's 1-meter, single mode duplex fiber optic LC to SC/APC patch cable is manufactured from 8.3/125 zipcord fiber. The cable has SC Angle Physi..

€22,99 Excl. BTW: €19,00

Weergeven 1 t/m 2 van in totaal 2
]]>