Official MikroTik Dealer

Levering binnen 1 tot 5 werkdagen

Betaal veilig met iDEAL of PayPal

Beveiligde SSL verbinding

SFP



Product vergelijk (0)


GPON ONU Module

GPON ONU Module

The GPON module allows any RouterBOARD device to be used for Fiber to Home installations without any special modems or software. A..

€116,16 Excl. BTW: €96,00

MikroTik Direct Attach Copper SFP/SFP+ 3m - S+DA0003

MikroTik Direct Attach Copper SFP/SFP+ 3m - S+DA0003

MikroTik Direct Attach Copper SFP/SFP+ 3m - S+DA0003 ..

€56,87 Excl. BTW: €47,00

MikroTik S+31DLC10D

MikroTik S+31DLC10D

"De S+31DLC10D van MikroTik is een 10G SFP+ ontvanger met een LC-connector, 1310nm, voor Single Mode glasvezelverbindingen van maximaal 10 kilometer. ..

€166,98 Excl. BTW: €138,00

Mikrotik S+85DLC03D 10Gbps SFP+, Dual LC, 300m 850nm

Mikrotik S+85DLC03D 10Gbps SFP+, Dual LC, 300m 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible wit..

€73,12 Excl. BTW: €60,43

MikroTik SFP module S-31DLC20D

MikroTik SFP module S-31DLC20D

De MikroTik SFP module S-31DLC20D is een 1.25G SFP transceiver met een 1310nm Dual LC-connector. De SFP module S-31DLC20D van MikroTik is te gebruiken..

€35,09 Excl. BTW: €29,00

MikroTik SFP Module S-35 / 53LC20D

MikroTik SFP Module S-35 / 53LC20D

"De MikroTik SFP Module S-35 / 53LC20D bestaat uit twee SFP-ontvangers. De S-35LC20D is een 1.25G Single Mode optische SFP-module met een LC-connector..

€83,49 Excl. BTW: €69,00

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m ..

€43,56 Excl. BTW: €36,00

MT-S-85DLC05D

MT-S-85DLC05D

De MikroTIk SFP module S-85DLC05D is een 1.25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC-connector. De SFP module S-85DLC05D van Mikro..

€29,04 Excl. BTW: €24,00

RouterBoard SFP-S-RJ01 :: RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

RouterBoard SFP-S-RJ01 :: RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

RTB-SFP-S-RJ01 S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipp..

€45,98 Excl. BTW: €38,00

Weergeven 1 t/m 9 van in totaal 9

De waardering van www.wifiplace.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 9.8/10 gebaseerd op 21 reviews.